Naudinga informacija

Natūralūs muilai:
Visi muilai gaminami tik iš natūralių aliejų ir sviestų: kakavos sviestas, kokoso aliejus, palmių aliejus, taukmedžio sviestas, alyvuogių aliejus, saulėgrąžų aliejus, rapsų aliejus, ricinos aliejus.. Muilai įgauna spalvas naudojant natūralius mineralinius pigmentus ir kasdienybėje naudojmus produktus (kakava, kava, ciberžolė, aktyvuota anglis, cinamonas..) Vienos rūšies muilo gamyba trunka apie mėnesį. Kodėl taip ilgai? Po pagaminimo, kiekvienas muilas turi keturias savaites brandintis. Šio proceso metu iš muilo išgaruoja šarmas ir jis kietėja.
Naudojant šiuos muilus, Jūsų rankos neišsausės, o bus pamaitintos.


Žvakės:
Sojų vaško žvakės namuose deginti saugu, nes kitaip, nei parafinas, šis vaškas yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Garuodamas jis neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų. Kiekviena žvakė gali būti papildyta Jūsų pasirinktu aromatiniu aliejumi, kuris pripildys namus maloniu aromatu. Žvakes mes gaminame su dviejų tipų dagtimis: su dvigubomis medinėmis ir išvaškuotomis medvilninėmis.

Naudojimas: žvakę galima deginti praėjus 12 valandų nuo pagaminimo. Žvakių rekomenduojama nedeginti  ilgiau nei 4 valandas be pertraukos. Jei Jūsų žvakė su medine dagtimi ir po kelėtos deginimų ji užgęsta pati, atsargiai pakirpkite dagties juodulį ir vėl uždekite. 


Vonios burbulai:
Vonios "bombos" pagamintos iš virtuvėje naudojamų ingridientų ir pripildytos negyvosios jūros druska bei natūraliais aliejai. Vonios burbulų aromatą galite rinktis iš visų mūsų siūlomų kvapų. Kiekvienas burbulas dekoruojamas gėlių žiedlapiais, kurie puoš Jūsų vonios vandenį, po burbulo ištirpimo. Kiekvienas burbulas savyje turi aliejų, kurie pamaitins Jūsų odą.
 Naudojimas: aromatinį vonios burbulą imerkite į šiltą vandenį ir jam ištirpus mėgaukitės kvapais, bei gėlių žiedlapiais. Atsipalaidavimui po sunkios dienos, rekomenduojame levandų kvapo vonios burbulą, na, o savaitgalio dienai pradėti, geriausias pasirinkimas - braškių kvapas. 


Norėdami užsakyti didesnius produktų kiekius arba pateikti individualų užsakymą rašykite į fb: pukelaive arba info@pukelaive.lt