Pristatymo/grąžinimo taisyklės

Prekių pristatymas


Po užsakymo apmokėjimo, prekės išsiunčiamos per 1 - 2 d.d., jei prekės gaminamos pagal užsakymą, tuomet prekes išsiunčiame per 3 - 5 d.d.


Pristatymo būdai


Užsakymus siunčiame per OMNIVA arba LPExpress paštomatus, atvėjais, kai užsakymą reikia pristatyti į užsienį, siunčiame per Lietuvos Pašto skyrių. Prekių pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas.

Grąžinimo taisyklės


Mes labai tikimės, kad Jūs esate patenkinti savo užsakymu, bet jei kažkas yra ne taip, kaip Jūs tikėjotės, mes mielai padėsime išspręsti problemą. Prašome atsiųsti el. laišką į info@pukelaive.lt per 7 dienas nuo užsakymo gavimo. Deja, pavėlavus pareikšti pretenziją po šio laiko, suteikia mums teisę prekių nekeisti ar nepriimti atgal. Laiške parašykite savo vardą, pavardę,  užsakymo numerį ir priežastį, dėl kurios norite grąžinti ar pakeisti prekę.


Sugadintos prekės


Prieš išsiunčiant užsakymą, mes patikriname kiekvieną produktą ir įsitikiname, kad Jūs gausite tik kokybiškas prekes. Jei Jūsų prekė sugadinta, prašysime pateikti vaizdinį įrodymą. Prieš priimdami sprendimą ar prekę keisti, atsižvelgsime į žalos dydį. Jei manysime, kad prekė vis dar tinkama naudoti, tokios prekės nekeisime. Tačiau, jei vis tik norėsite ją keisti, atkreipiame dėmesį, kad pašto išlaidas turite apmokėti Jūs, taip pat visa atsakomybė už siuntinį tenka Jums iki kol siunta pasieks mus. Jei prekės kokybė nukentėjo dėl mūsų kaltės, mes ją pakeisime tokia pačia kokybiška preke arba grąžinsime Jums pinigus. Mes neprisiimame atsakomybės už dingusias siuntas.


Nepatiko prekė


Jei Jums nepatiko produkto aromatas, įsitikinkite, kad produktas nebuvo naudotas ir pakuotės nepažeidėte. Tik tokiu atveju pakeisime prekę arba grąžinsime pinigus. Atkeipkite dėmesį, kad pašto išlaidas turėsite padengti Jūs, taip pat būsite atsakingi už siuntą iki kol ji pasieks mus. Mes neprisiimame atsakomybės už dingusias siuntas.


Prekė su nuolaida


Nukainoti produktai nėra keičiami ir už juos nėra grąžinami pinigai. 


 Prekių atsiėmimas


Jei renkatės prekių atsimėmimą fiziškai, užsakymą privalote atsiimti per 14 darbo dienų, praėjus šiam terminui, pinigai negrąžinami, o prekės grįžta į pardavimą.

Siunčiant užsakymą OMNIVA paštomatu ar per pašto skyrių, užsakymą turite pasiimti, per OMNIVOS ar Lietuvos pašto taisyklėse nurodytą terminą. Jei prekė nebuvo atsiimta iš paštomato ar pašto skyriaus ir grįžo atgal pas mus, susisiekiame su Jumis, kad išsiaiškintumėme neatsiėmimo priežastį. Pinigai už perkę negrąžinami.  Jei pageidaujate, kad prekę išsiųstumėme dar kartą, siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.